Cloud

Img

Rozpalamy iskrę geniuszu w każdym dziecku

Chcemy rozwijać pasje i ciekawość

Kamyczek to niepubliczny żłobek i przedszkole w Koszalinie. To miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie, które wspiera ich całościowy rozwój w ciepłej i radosnej atmosferze.

Żłobek i Przedszkole znajduje się przy ul. Powstańców Wielkopolskich 6A i kilka grup przedszkolnych w naszym budynku przy ul. Wenedów 3. Budynki przedszkoli są funkcjonalne i przytulne. Przylegają do nich ogrody z miejscem zabaw. Posiadamy atesty i certyfikaty na wszystkie przedmioty znajdujące się w przedszkolu (zabawki, meble, pomoce dydaktyczne). Sale są przestronne i widne.

Poznaj nas

Statut i Rodo

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę

Organizujemy naukę i zabawę na najwyższym poziomie

Wiemy jak ważna dla każdego rodzica jest właściwa opieka nad jego dzieckiem, dlatego zapewniamy dziecku jak najlepsze warunki do rozwoju, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pod profesjonalną opieką wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, opiekunów oraz zespołu specjalistów (logopedy, pedagoga, terapeuty integracji sensorycznej).